Hanging Baskets weer weg uit straatbeeld

7 november 2018 - 11:00

HEEZE-LEENDE - Wat was het dit jaar een prachtig beeld. De hanging baskets in de kernen van onze gemeente. Mede door het prachtige weer hebben de bloemen het erg goed gedaan en sierden de talrijke bloemen enkele maanden het straatbeeld op. Dinsdagmogen werden de bakken weggehaald, ondanks dat deze nog in volle bloei staan. 

Normaliter staan de eenjarigen niet of nauwelijks nog in bloei rond deze tijd. Het was het derde jaar op rij dat de hanging baskets aan de lantaarnpalen hingen en het straatbeeld wat extra kleur geeft in de zomermaanden. Ook volgend jaar komen de hanging baskets weer terug. Misschien is het dan een idee om er ook een aantal op te hangen in Leenderstrijp nabij het dorpswinkeltje. Ook dit is een dorpskern van onze gemeente waar vooral in de zomermaanden veel mensen komen.

Laat hier je reactie achter