Vacature OBS De Trumakkers

17 december 2018 - 15:15

HEEZE - Bij de OBS De Trumakkers in Heeze is een vacature.

OBS De Trumakkers zoekt:

Leerkracht (fte 0,4)

OBS De Trumakkers is de Openbare Basisschool in Heeze. We zijn op zoek naar een enthousiaste collega die ons team vanaf 1 februari 2019 wil komen versterken. Wij zijn trots op onze school waar gewerkt wordt met hoofd, hart en handen. De school is volop in ontwikkeling, waarin we streven naar betekenisvol onderwijs en een hoge betrokkenheid van kinderen & ouders.

De functie
Een parttime leerkracht voor WTF 0,4000 (do.-vr.) voor groep 4.

Wij zoeken voor deze vacature een collega die:
-       Enthousiast is en op een inspirerende wijze les geeft;
-       Gericht is op de samenwerking met team en ouders;
-       In staat is om het onderwijs aan te passen op de specifieke behoeften van de kinderen;
-       Vaardig is in computer en het digitale schoolbord.

Het aanbod
De vacature geldt in beginsel voor de duur van ruim 5 maanden tot aan de zomervakantie, met de mogelijkheid tot verlenging.

De procedure
Heb je belangstelling of wil je meer weten, stuur dan voor 8 januari een korte motivatiebrief en CV naar info@obsdetrumakkers.nl. Voor vragen en meer inlichtingen, aarzel niet. Bel of mail naar school en vraag naar Karel van de Ven (locatiedirecteur) of Ineke van der Heijden (OndersteuningsCoördinator) op telefoonnummer 040-2240033. De gesprekken vinden plaats tussen 14 en 18 januari 2019.

Laat hier je reactie achter