Schooltafeltennis bij TTV De Meppers

20 december 2018 - 12:04

HEEZE - Tafeltennisvereniging De Meppers uit Heeze organiseert ieder jaar een schooltafeltennis toernooi voor de jeugd uit onze gemeente. Dit jaar zal dit gezellige toernooi plaatsvinden op donderdag 3 januari 2019 van 10.00 – 14.00u in sporthal de Pompenmaker. Het toernooi is bedoeld om de jeugd uit onze gemeente kennis te laten maken met tafeltennis. Tijdens dit toernooi zullen zowel wedstrijdjes als tafeltennis gerelateerde spelletjes worden georganiseerd.

Kinderen van de groepen 4 tot en met 8 kunnen gratis deelnemen aan dit toernooi. Heb je nog nooit getafeltennist of heb je geen eigen batje? Dat maakt niet uit! Zorg voor sportkleding en geeft je snel op via de website. Aanmelden kan tot en met 30 december via de site www.demeppers.nl.

Laat hier je reactie achter