Beginnerscursus TTV De Meppers

4 januari 2019 - 14:25

HEEZE - Heb je ooit eerder getafeltennist of ben je benieuwd of dat tafeltennis misschien een leuke sport voor jou is? Maak dan kennis met onze vereniging en speel de komende maandagen (7, 14, 21, 28 januari en 4 februari) gratis en vrijblijvend mee om te kijken of dat je het leuk vindt.
In de komende weken zijn jeugdleden op elke maandagavond van harte welkom van 19.00u-20.00u (Sporthal De Pompenmaker). Onder leiding van gediplomeerde trainers leer je hier de basisslagen van het tafeltennis.

Heb je interesse? Schrijf je dan wel even in voor deze kennismakingsactie door een mail te sturen naar pascal@demeppers.nl of bezoek onze website www.demeppers.nl voor meer informatie over onze club.

Heb je geen batje? Geen probleem, daar zullen wij voor zorgen.

Tot snel?!

Laat hier je reactie achter