Afvaldump aan de Nieuwendijk in Heeze

2 oktober 2019 - 07:50

HEEZE - Op het braakliggend terrein aan de Nieuwendijk in Heeze waar voorheen een horecapand stond is weer illegaal afval gedumpt. Het betreft hier een aantal matrassen en een ombouw van een babyledikant dat gedumpt is. Het is inmiddels voor zover bekend de veertigste dumping dit jaar in onze gemeente. Om moedeloos van te worden bijna.

Zoals in alle gemeenten heeft ook de gemeente Heeze-Leende voldoende afvoermogelijkheden voor afval. Ieder adres heeft een grijze bak die regelmatig leeg gemaakt wordt. Mocht deze capaciteit onvoldoende zijn is er de milieustraat waarvan gebruik gemaakt kan worden met de gemeentepas. Het is niet de bedoeling dat men afval dumpt op straat of in de natuur. Ruim zelf uw rotzooi op en gebruik daarvoor de bekende afvoerstromen binnen onze gemeente. Een beter en schoner milieu begint bij jezelf!

Van deze afvaldumping is inmiddels melding gemaakt bij de gemeente Heeze-Leende. 

Laat hier je reactie achter